האמנות רק הולכת ומשתבחת עם השנים , אנו ערים לסגנונות חדשניים ומעניינים אשר אמנים צעירים מביאים עמם אל יצירתם , האמנות מאז ומעולם היתה כלי לנפש עבורונו המאפשרת לנו לבטא את עצמו דרך היצירה , אין צורך במילים רק צריך להסתכל ומכאן להבין את נפשו של האדם ואת התקופה שעובר בחייו .

האומנות היא נכס לאדם

האמן לעיתים יוצר בציוריו את הסביבה שהוא חי בה, לעיתים הוא מביע דרך הציור את צרכיו הפיזיים וגם הנפשיים, הרצון של האדם לבטא את עצמו הוא טבעי ונכון וישנם אנשים שעושים זאת בצורה מופלאה ללא שום עזרים , אך ישנם אנשים שללא הציור וללא האמנות היו שומרים הכל בתוכם ולא מנקים ומשפרים את נפשם.

מעצב פנים מכיל את האומנות בתוכו

תרפיה באמנות היא רחבה ועמוקה מאד ומתפרשת למגוון תחומים בתוך האמנות לדוגמאת עיצוב הפנים אשר נתפס בפאן אומנותי לכל דבר ועיניין לכל מעצב פנים מומחה חשוב שתהיה גישה אומנותית וכישרון ללמוד את הלקוחות שלו ולהתאים את עצמו אליהם. רצוי תמיד שיהיה קשר בין הלקוח למעצב הפנים שכן המעצב מכיל את האומנות שאותה הוא רוצה להעניק ללקוחות שלו ולהתאים את זה לסגנון החיים שלהם ולצרכים האישיים שלהם עם מעצב פנים, שיעניק ויבצע עבורכם  את השינוי בחלל לצד אווירה רגועה שמתאימה עם קו עיצובי במיוחד לכם.

תרפיה אומנותית

כל אחד יכול לעצב מדי פעם את החללים אצלו בבית גם אם לא ניתן לעשות שינוי מהותי, כבר בהזזה של שולחן, שידה או ספה בחלל  תיווצר זרימה מיוחדת ואחרת שתיצור אנרגיות חדשות שאותן אתה או את יצרתם רק על ידי שינוי של הריהוט. מדובר בתרפיה ובשינוי אנרגיה שהיא מאוד יכולה להועיל לגוף ולנפש שלנו. זאת ניתן לראות גם בתורת הפנג שוואי כמה שינוי וניצול חלל נכון משנה את האנרגיות ומקנה שלווה ורוגע לחלל מסודר נכון. תהליך התרפיה מבוסס על הכרה שהיא לא מודעת כמניע של תהליך רגשי בסיסי ביותר של האדם. הלא מודע בא לידי ביטוי בדימויים, בצבעים ובצורות שאינם מגיעים לידי ביטוי באופן המילולי.

ציור פיסול וכו’

תהליך היצירה באומנות, מעניק לכל אחד כלים כדי להגיע לדימויים הכי פנימיים ונסתרים שלו, כאלו שתהליך היצירה שלהם הוא  תהליך הריפוי עצמו.לפי גישה זו, התהליך הטיפולי העמוק שבלב ליבו נמצאת ביצירה האמנותית, היצירה לא דורשת שום התערבות מילולית כשהיא באה לידי ביטוי באמצעות ציור, פיסול, אריגה, עיצוב ועוד מגוון של אומניות אחרות.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

מה זה תרפיה באומנות?

בתהליך של יצירה אנחנו יכולים לרפא את עצמנו ולהתעמק בעולמנו הפנימי. באמצעות ההתעמקות וההתבוננות העמוקה פנימה, ניתן להתחיל תהליך של ריפוי וטיהור, שיתאים גם לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

קרא עוד »
Call Now Button