לעלות 3 מדרגות בקפיצה אחת בלבד

החיים אינם צפויים, ולצד השמחה, ההתרגשות, והאושר שהם טומנים בחובם, כל אחד מאתנו חשוף גם לסיטואציות לא פשוטות ולאירועים קשים.
הליך של העצמת הנפש, באמצעות טיפול באמנות, נועד בכדי לספק כלים שימושיים, אשר יאפשרו לנו להיות חזקים ויציבים בכל אותם אירועים – זה לא שלא נחוש עצובים או כאובים בסיטואציות קשות, אבל נדע גם איך לאסוף את עצמנו ולהמשיך הלאה.
גם בזמנים בהם אנחנו חיים את שגרת יומנו ולא מתמודדים עם אירועים “גדולים”, חשוב שנדאג לטפח את הנפש שלנו, להעצים אותה ולטפס למעלה – גם אם אנחנו לא מרגישים שאנחנו נמצאים במקומות “נמוכים” עדיין קרוב לוודאי שישנם מספר תחומים בחיים, שהיינו רוצים לערוך בהם שינויים, להשתפר, וככלל להעלות את איכות החיים.

אם זה קרה להם זה יכול לקרות גם לכם!

ישנם סיבות רבות מגוונות בגינם אנשים הגיעו לתחום של טיפול באומנות, חלק מהאנשים מספרים שהגיעו בעקבות אירועים קשים שעברו, אחרים חיפשו דרך לשנות ולשפר במקומות שפחות עובדים להם בחיים, ויש כאלו שפשוט החליטו שאפשר להגיע יותר גבוה מהמקום בו הם נמצאים כעת.
המשותף לכל אותם אנשים, הוא הכלים משני החיים ורבי הערך שהם קיבלו בתהליך שהם עברו. מעבר לאפשרות לערוך שינויים, לשפר הישגים ולקחת לידיים או השליטה בחיים, הם גם זכו בקריירה חדשה ומבטיחה ובעבודה מספקת ומכניסה בתור מטפלים באמנות.
עבודת הטיפול באמנות טומנת בחובה בראש ובראשונה סיפוק רב – להיות עדים לתהליכים אותם אנשים עוברים בדרך למעלה, בידיעה שניתנה לך את הזכות לכוון אותם לשם, זאת תחושה מרגשת ונפלאה מאין כמותה.
מעבר לכך, מדובר בקריירה מכובדת ומכניסה, שגורמת לקום בכל בוקר בחיוך, וללכת בכיף לעבודה.
כמובן, שפעולת העצמת הנפש, תמשך גם שתעבור לצד השני – מהצד של המטופל לזה של המטפל – כך שמטפלים באומנות זוכים להגיע למקומות חדשים, גבוהים ומבטיחים בחיים.

זמן להשקיע בנפש

אז אם גם אתם מרגישים שהגיע זמן להשקיע בנפש שלכם, לטפח אותה, אם אתם שואפים לטפס לגבהים חדשים בחיים, ו”על הדרך” גם לפתח קריירה חדשה ומבטיחה זה בדיוק הזמן להתחיל ולעשות צעדים בדרך להשגת כל המטרות והיעדים (ואם אין לכם עדיין מטרות ויעדים ברורים, טיפול באמנות, יהווה הזדמנות להציב לעצמכם כאלו, ולכבוש אותם).
טיפול באמנות הוא תהליך הדרגתי, שכל מה שאתם צריכים לעשות בכדי לקטוף את הפירות שהוא טומן בחובו, זה להתמסר לתהליך, לקבל את כל הכלים שהוא יציע לכם, ולהשתמש בהם, בכל פעם שעולה סיבה לכך.
עם הזמן, לצד העצמה של הנפש, תזכו לקבל כלים רבי אחר, אשר יאפשרו לכם אף לסייע לאחרים, לעבוד תהליך צמיחה דומה לזה שלכם – וכמובן, מדובר במדרגה נוספת בדרך לצמיחה, לסיפוק ולשמחה שכל אחד מאתנו מייחל לה.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

בעזרת רצון מכחול וצבע לטפס ולהגיע ליעדים חדשים

תרפיה באמנות – חשוב להדגיש כי בדומה לגוף שלנו, גם הנפש של כל אחד מאתנו זקוקה לתשומת לב ולטיפוח, על מנת לתפקד בצורה טובה יותר, על מנת שנוכל לגלות בה חלקים חדשים, שאולי ביום יום אנו כלל לא נוגעים בהם, או אפילו לא מודעים לקיומם.

קרא עוד »
Call Now Button