3 דרכים מועילות להעצמה נשית שכל אישה חייבת לנסות

העצמה נשית, אנחנו כל כך הרבה שומעות על זה, ולצערנו לא תמיד פועלות בכדי שגם אנחנו נוכל ליהנות מטעמם של פירות העצמה. ובכן, להלן 3 דרכים מועילות, שאם נלך בהן, נוכל גם אנחנו לטפס אט אט בדרך לעוצמה המיוחלת.

טיפול בתנועה

כולנו יודעות שאימון גופני הוא טוב לבריאות, אך לא תמיד אנחנו מצליחות להתמיד בו, למצוא את הפעילות הספורטיבית אליה אנחנו מתחברות או לפנות זמן בלוח הזמנים לצורך אימונים.
אבל חשוב שנהיה מודעות לעובדה, שמעבר לבריאות הפיזית, ספורט, חשוב מאוד גם לבריאות הנפשית, ואף יכול לתרום תרומה גדולה להעצמה.
טיפול בתנועה, טומן בחובו את כל היתרונות של ספורט עם תוספות משמעותיות כמו: חיזוק הביטחון העצמי, הנאה גדולה עד לתחושת התרוממות רוח והרגשה טובה אחרי כל אימון. כמובן, שלכל אחת יש את סוג הפעילויות הספורטיביות אליהן היא מתחברת יותר, יש נשים שיבחרו לדוגמא בריקוד כפעילות הגופנית המועדפת עליהן, ואחרות יעדיפו דווקא פעילות אירובית.
כאן חשוב לציין כי טיפול בתנועה מותאם באופן פרטני למטופלת, להעדפות שלה ולסוג הפעילויות אשר גורמות לה לתחושה הטובה ביותר.

טיפול באמנות

לעיתים בין כל הריצות והלחצים היומיומיים, אנחנו מקפחות את הנפש שלנו – שבדומה לגוף שלנו, גם היא צריכה תשומת לב וטיפוח. כל אחת מאתנו עוברת במהלך החיים תקופות לא טובות, אכזבות, פרידות וציפיות לא ממומשות. כנשים חזקות, רובינו אוספות את השברים וממשיכות הלאה, אבל כובד משקלו של שק השברים נותר עלינו וכמו מסרב להשתחרר מאתנו.
טיפול באמנות מהווה כדרך יעילה לפליטת השברים החוצה, בדרך לתחושת השחרור שאנו כה כמהות לה, ובמסגרת המתאימה, גם קבלת ידע וכלים שיאפשרו לנו לסייע לנשים אחרות לעבור את אותה הדרך.
טיפול באמנות ל העצמת נשים מהווה הזדמנות להביע את עצמנו ביצירה, לטפח את עצמנו וללמוד דברים חדשים אודותינו, שאולי תמיד היו קיימים בתוכנו, אבל עד עכשיו לא הייתה לנו גישה אליהם.
טיפול באמנות הוא הזדמנות לפרום את כל קשרי העבר הסבוכים, ולחוות תחושת רוגע ושלווה, שאולי לא הכרנו לפני.

להקציב רגעים לעצמנו

רגעי אושר טמונים לעיתים בדברים הפשוטים – בכוס קפה משובח ולצדו מאפה טרי, בטיול רגלי עם אוזניות, בהופעת מוזיקה או הצגה טובה, ובבישול ארוחה עם כל המאכלים שאנחנו אוהבות (זה נכון שכשיש ילדים אנחנו דואגות קודם כל להם, אבל גם לנו מגיע). העניין הוא שלמרות שהרגעים הללו זמינים עבורנו וכל שאנחנו צריכות לעשות זה להושיט יד ולקחת אותם, הרבה פעמים מרוץ החיים מונע מאתנו לעצור ולעשות את זה.
אז בכדי שהרגעים הללו לא יתפספסו, כדאי להוסיף אותם כחלק בלתי נפרד מהלו”ז שלנו, בין העבודה, לקניות, לטיפול בילדים, להכניס גם את הזמן שלנו, ולהחליט בכל פעם איך אנחנו רוצות למלא אותו, ומה כדאי לנו לעשות בכדי לצבור עוד רגע קטן של אושר.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

Call Now Button