קורס ציור ורישום קלאסי

קורס ציור ורישום עם האמן והמעצב הבינלאומי שמעון קסטיאל

אמן ומרצה מנוסה בעל תואר אקדמי באמנות מעביר קורסים ברישום וציור הקורס פתוח הן לתלמידים מתחילים ללא רקע והן לכאלה שצברו רקע קודם ברישום

לפרטים והרשמה השאירו פרטים באתר או התקשרו למס’- 1700-700-892

קורס ציור ורישום קלאסי נועד לחשוף את התלמידים למגוון טכניקות שונות . במהלך הקורס, התלמידים יתנסו בציור בטכניקות מגוונות דרך ליווי דוגמאות שונות מתולדות האמנות  במסגרת הקורס יתנסו התלמידים בציור של טבע דומם, פורטרט, גוף אדם, נוף, ציור מצילום ומהתבוננות. השיעורים יקנו לתלמידים דרכים שונות שבעזרתן ניתן יהיה לבנות נפח תלת ממדי בצבע לרבות שיטות מסורתיות, מודרנית ועכשוויות כמו טון מקומי, מונוכרום, הנגדת גוונים חמים וקרים וצבעים משלימים, תורת הצבע.

יסודות הרישום ושפת הציור

החלק האחרון של קורס לימודי ציור ורישום קלאסי, התלמידים יכינו פרויקט אישי שיכלול בתוכו בחירת דימויים וטכניקת ציור מועדפת מתוך שלל הטכניקות שנלמדו במהלך שיעורי הקורס. הקורס יכלול בנוסף הקנייה של ידע בנוגע ליסודות הרישום מהתבוננות. כאן הרישום ישמש כאמצעי לחוויה של המוטיב שנמצא ממולנו ואת המבנה הציורי שלו בצורה המעמיקה והמיידית ביותר. קורס לימודי ציור ורישום קלאסי יחשוף את התלמידים לשפה הייחודית של הציור דרך מתן אוצר המילים הביסי של שפה זו כמו קו, כתם, סידוק קומפוזיציה צורה וטון.

טכניקות להעברת חוויית המציאות אל הנייר

האלמנטים היסודיים הנ”ל יילמדו וייושמו במסגרת רישום מול מודל, מול טבע דומם או במסגרת העתקות של יצירות מופת. השאיפה היא להעביר אל הנייר את חוויית המציאות שעומדת מנגד לנו, חוויית האור והצורות, באמצעות הכלים הנ”ל. הקורס יתמקד גם בהיכרות של מבנה וגיאומטריה, פרספקטיבה וקנה מידה, גודל ופרופורציה והשפעתם. פרק הזמן של הרישומים פתוח לשינויים ובמהלכו יכינו התלמידים רישומים מהירים, רישומים יותר ארוכים, רישומים על פני שיעור שלם או רישום ממושך שיתפרש על כמה שיעורים. רישומים לדוגמה:

סדנה להמחשה - טיפול בעזרת נרות

סטודנטים יוצרים

ד"ר בלה נוביצקי, נשיאת המכללה, בתכנית המקצוענים בערוץ 10

סדנת מבנה הנפש

[ninja_form id=2]

טופס תשלום

תכנים ודגשים מרכזיים

הקורס פתוח הן לתלמידים מתחילים ללא רקע והן לכאלה שצברו רקע קודם ברישום. התכנים המרכזיים של הקורס יתמקדו בפיתוח והרחבת היכולות הטכניות של התלמידים לצד מתן הנבה טובה יותר אודות העקרונות העיקריים ברישום וציור. הדגש המרכזי של לימודי הציור והרישום הקלאסי יושם על תהליכי יצירה עצמאית וממושכת דרך חשיפה לדרכים חדשות של עבודה ומתן כלים וטרמינולוגיה רלוונטית למען פיתוח יכולת ביקורתית וניהול דיונים אודות עבודת האמנות. הלימודים ישלבו עבודה מעשית בצבע ועבודה מול הבד עצמו ללא דימויים מהמציאות.

במרכז נוביצקי,
כל אחד יכול,
לכל אחד יש את הפוטנציאל

צרו קשר לקבל ביטוי