קורס טיפול באמצעות אמנות – לסחוף, לנווט, להוביל!

קורס טיפול באמצעות אמנות – לסחוף, לנווט, להוביל!

אנשים אוהבים לשמוע את דעתך, אוהבים לבוא להתייעץ עמך, אומרים לך שהנוכחות שלך עושה להם טוב, או שההתייעצות עמך סידרה להם את המחשבות? ובכן אם כן, ייתכן שגם אתה יכול לנתב את האופי שלך למקום משפיע ואף רווחי, ייתכן שגם לך מתאים להפוך להיות מטפל/ת! כידוע תחום הטיפול באמנות מאוד מתפתח כיום, ומה שעומד מאחורי הגדולה שלו הינה היכולת של אותו מטפל להטמיע תחושת ביטחון עצמי, לספק כלים עבור הגשמת יעדים, להחזיר את כיוון המחשבה למסלול הנכון, לשמור על גחלת התקווה ולגרום למטופל לקבל כוח ומוטיבציה על מנת לסדר מחדש את חלקי הפאזל של חייו. לאור כל זאת, אם גם אתה מעוניין להגשים את יעדך ובכך לעזור לאחרים להגשים את היעד שלהם, אם גם אתם מבקשים למנף את הכישרון שלכם ובכך לחוש טוב יותר עם עצמכם ואף לגרום לאחרים לחוש יותר טוב עם עצמם – אתם מוזמנים ללמוד שיטת טיפול מוכחת משולבת עם אומנות – אתם מוזמנים להפוך למטפלים מובילים!

קורס קואצ'ינג באמנות

השילוב המושלם עבור תעסוקה עם ערך מוסף

אחד הדברים היותר נכונים שניתן לעשות בתחום התעסוקה, הנו לעבוד בתחום שבוער בכם, בועט בכם ומסב לכם הרבה אושר, תחושת סיפוק והנאה. מכאן שאם אתם טיפוסים שהם מנהיגים, אם עושה לכם טוב לעזור לאחרים לחזור למסלול התקין של חייהם ואם אתם מתחברים לאומנות, הרי שמומלץ ביותר שתשקלו לעבור קורס טיפול באמנות, ולו כי מדובר בשילוב המושלם ובכלי רב יכולות מהותיות עם תעודות. מכאן שע"י לימודי קורס קואצ'ינג באמנות, ניתן להפוך למטפלים מובילים, ניתן לחבר אחד ועוד אחד ולקבל הרבה יותר.

 השילוש הקדוש

כאשר אנשים מבקשים למצוא את הייעוד התעסוקתי שלהם, עליהם לשאוף לענות על שלושה צרכים חשובים: ראשית עליהם לעסוק בתחום שמרתק אותם ועושה להם טוב על הלב, שנית מוטב שתחום העיסוק יהיה בעל ערך מוסף ושלישית רצוי להרגיש תחושת הגשמה ולמנף יכולות אישיות. לאור כל זאת, קורס טיפול באמצעות אמנות מעניק לא פעם את המענה המושלם עבור מי שתחום האומנות מושך אותו ועבור מי שתחום ההנחיה מרתק אותו ומשאיר בו תחושת סיפוק אדירה, במיוחד כאשר הוא מצליח לעזור לזולת.

קורס קואצ'ינג - נוביצקי

עיסוק רווחי מאתגר ומרתק

לאור כל זאת, אם אתה טוב בייעוץ ואף מתחבר לאומנות, הרי שעתה נותר להבין כיצד ניתן למנף כל זאת לכדי עיסוק בעל ערך מוסף, מעניין ורווחי. ובכן באופן פשוט מאוד, באמצעות קורס טיפול באמנות! באופן שכזה ניתן להיחשף לכלים מאוד חשובים, ללמד טכניקות מדהימות, לחוות בעצמכם את הקשר שבין טיפול לאמנות, להיחשף לכוחה של האומנות להשפיע על נדבכי הנפש ולהבין כיצד ניתן לצאת לדרך עצמאית, מרתקת ורווחית באחד התחומים היותר מדהימים, מספקים ומאתגרים שקיימים. מוזמנים לפסוע בדרך לעצמאות כללית, להגשמה ולסיפוק משמעותי –  בהצלחה!

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

מרכז טיפולי ואימוני

טיפול ואימון אישי, זוגי וקבוצתי. ילדים, נוער ומבוגרים. הצלחה מוכחת בטיפול בהתמכרויות, OCD, קשב וריכוז, חרדות ודיכאון, קריירה, זוגיות ומשפחה, הרזייה… מוכר ע"י קופ"ח כללית

קרא עוד »

פיסול כשיטת טיפול

תחום התרפיה באמנות מכיל את היחסים בין עולמות הרוח והחומר. באמנות, החומר משקף את הרוח ולהיפך. תרפיה באמנות עשויה לסייע במצבים מאתגרים כמו חרדה, דיכאון,

קרא עוד »
Call Now Button